Aparatura modułowa W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Bezpieczniki modułowe

  Bezpieczniki modułowe Eaton – Twoja gwarancja sprawnej instalacji elektrycznej

  Niezawodna instalacja elektryczna w każdym domu czy budynku użyteczności publicznej to podstawa. Zazwyczaj korzystamy z wielu urządzeń, które mogą znacznie obciążać instalację. By zapobiec przeciążeniu systemu, a w konsekwencji pożarom, niezbędne jest stosowanie bezpieczników modułowych, które znajdziesz w tej kategorii. Ich zadaniem jest przerwanie przepływu prądu w odpowiednim momencie, aby nie doszło do uszkodzeń instalacji elektrycznej.

  Bezpieczeństwo w ergonomicznym kształcie

  Eaton, czyli producent sprzętu, który znajdziesz w tej kategorii, oferuje nowoczesne aparatury modułowe. Gwarantują one poprawną pracę instalacji elektrycznej w każdym budynku, w którym są zainstalowane. Produkty tej marki charakteryzują się niezawodnością i wszechstronnością, co jest doceniane przez elektryków i projektantów instalacji. Funkcjonalność bezpieczników modułowych zamknięta jest w ciekawym, ergonomicznym designie, co niewątpliwie wpływa na pozytywne wrażenia użytkowników.

  Szereg funkcji w nowoczesnej odsłonie

  Bezpieczniki modułowe Eaton, które znajdziesz w tej kategorii, pozwalają na obsługę wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych. Dzięki temu możesz zastosować je w budynku mieszkalnym lub biurowym. Sprzęt jest banalnie prosty w obsłudze i montażu, absolutnie nie tracąc przy tym na skuteczności. Jeśli szukasz niezawodnych elementów o nowoczesnym designie, to Eaton jest najlepszym wyborem dla Ciebie. Koniecznie wybierz swój model już dziś!

 • Wył. różnicowo-prądowe

  Wyłączniki różnicowo-prądowe Eaton – z myślą o spokojnej przyszłości

  Niezmiernie ważnym elementem zabezpieczającym każdej domowej czy przemysłowej instalacji elektrycznej jest wyłącznik różnicowo-prądowy. Spełnia wiele istotnych funkcji, a jedną z najważniejszych jest ochrona przed porażeniem prądem w trakcie prac związanych z elektrycznością. Co więcej, znacząco redukuje ryzyko wybuchu pożaru, który mógłby być efektem awarii sieci. W tej kategorii znajdziesz wyłączniki różnicowo-prądowe wiodącej marki Eaton.

  Funkcjonalność zamknięta w oryginalnej formie

  Czy wiesz, że do niedawna wyłączniki różnicowo-prądowe w ogóle nie były obecne w domowych instalacjach elektrycznych? Dzisiaj jednak są one obowiązkowym wyposażeniem, które gwarantuje bezpieczeństwo na wielu płaszczyznach. Produkty Eaton przekonały do siebie nawet wymagających użytkowników, takich jak profesjonalni elektrycy i projektanci instalacji – wszystko dzięki ich prostej i intuicyjnej budowie, okraszonej nowoczesnym designem. Wybierz więc sprytnie i postaw na nowoczesne rozwiązania.

  Wyłączniki różnicowo-prądowe stworzone by spełnić Twoje oczekiwania

  W tej kategorii naszej oferty prezentujemy szereg wyłączników różnicowo-prądowych, które muszą znaleźć się w Twojej instalacji. Sprzęt jest niezawodny i odporny nawet na trudne warunki, co czyni go zdecydowanie najlepszym wyborem w budynkach mieszkalnych i użytkowych. Prosty i bezpieczny montaż uzupełnia łatwa obsługa sprzętu, co doceni każdy majsterkowicz, a także wszyscy domownicy. Dbaj o bezpieczeństwo z naszymi wyłącznikami różnicowo-prądowymi Eaton i bądź spokojny nawet podczas awarii!

 • Automaty zmierzchowe

  Automaty zmierzchowe – wygoda w nowym znaczeniu

  Szukasz inteligentnych rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych? Ciekawą propozycją, na którą zdecydowanie powinieneś zwrócić swoją uwagę, są automaty zmierzchowe. To niepozorne urządzenia włączające się i wyłączające o wcześniej ustalonych porach. Szereg zalet wynikających z użytkowania tych elementów docenia się zarówno w domowych, jak i przemysłowych instalacjach. Automaty zmierzchowe znajdują zastosowanie w instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego.

  Praktyczne rozwiązania na wyciągnięcie ręki

  W tej kategorii znajdziesz automaty zmierzchowe, które pozwolą Ci znacznie zredukować zużycie prądu, a tym samym pozytywnie wpłyną na swoje finanse. Sprzęt wyposażony jest w fotorezystor, który odpowiada za regulację pracy włącznika i wyłącznika poprzez analizę poziomu natężenia światła dziennego. Dzięki temu wiesz, że w ciągu dnia, podczas padania promieni słonecznych, automat nie załączy się, a oświetlenie nie zostanie włączone, co pozwoli Ci na znaczne oszczędności.

  Sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb

  Automaty zmierzchowe instaluje się przeważnie z myślą o prawidłowym oświetleniu terenów zewnętrznych. By jak najlepiej dopasować urządzenia do Twoich oczekiwań, oddajemy do Twojej dyspozycji dwa typy automatów – z sondą zewnętrzną i wbudowaną. Dzięki temu bez trudu wybierzesz sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania. Produkty są proste w instalacji i wyróżniają się świetną jakością wykonania. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i postaw na automaty zmierzchowe z naszej oferty!

 • Automaty schodowe

  Automaty schodowe – niezbędne na korytarzach

  Dynamiczny rozwój na wielu płaszczyznach spowodował konieczność szukania nowoczesnych rozwiązań. Technologiczny postęp dosięgnął także strefy oświetlenia, a szczególnie sterowania nim, co w znacznym stopniu przyczyniło się do wzrostu popularności automatyki. Tym samym na znaczeniu zyskały automaty schodowe, które stają się obowiązkowym wyposażeniem we wszelkiego rodzaju ciągach komunikacyjnych. Z pewnością warto je uwzględnić w swojej aranżacji korytarzy i klatek schodowych. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii.

  Automaty schodowe dopasowane do nowoczesnych rozwiązań

  Docenisz sterowanie oświetleniem, jeśli zależy Ci na redukcji zużycia energii elektrycznej, a tym samym na obniżeniu rachunków za prąd. Automaty schodowe utrzymują bowiem załączone światło przez określony czas, dzięki czemu oświetlenie nie działa wtedy, kiedy jest niepotrzebne. Produkty, które znajdziesz w tej kategorii, są urządzeniami, które klasyfikują się do aparatury modułowej sterującej.

  Prosty montaż i łatwa obsługa urządzeń

  Automaty schodowe, które oddajemy do Twojej dyspozycji, są doceniane przez elektryków za niezwykle łatwy montaż. Ich niewielkie gabaryty pozwalają na zainstalowanie ich w tablicy rozdzielczej. Obsługa urządzenia jest banalna – automat działa dzięki włączeniu światła za pomocą zwyczajnego przycisku chwilowego. Dzięki temu automaty schodowe cieszą się popularnością i coraz częściej są uwzględniane przy projektach instalacji. Sprawdź sam, jakie są funkcjonalne!

 • Styczniki

  Styczniki – profesjonalny sprzęt dla wymagających

  Styczniki należą do podstawowych elementów instalacji elektrycznych. Ich zasadniczą funkcją jest załączanie lub wyłączanie prądu w obwodach elektrycznych. Świetnie radzą sobie w standardowych warunkach pracy, a także w przypadku wystąpienia przeciążeń. Dlatego też wybiera się styczniki przy projektowaniu i zakładaniu wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych – zarówno w warunkach domowych, jak i w większych zakładach.

  Prosta budowa i funkcjonalność styczników

  Styczniki znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje duże obciążenie elektryczne. Wykorzystywane są do sterowania silnikami elektrycznymi, oświetleniem czy grzałkami, dzięki czemu są doceniane przez elektryków. W tej kategorii naszej oferty znajdziesz sprzęt tylko wiodących producentów, co jest dla Ciebie gwarancją jego niezawodności i długiej żywotności. Postaw więc na sprawdzone rozwiązania i wybierz produkty z naszej oferty!

  Kompaktowe wymiary i funkcjonalność styczników

  Wykorzystanie styczników ma wiele zalet. Charakteryzują się szerokimi możliwościami łączeniowymi z różnymi akcesoriami zwiększającymi ich funkcjonalność. Dodatkowo kompaktowe wymiary urządzenia korzystnie wpływają na możliwości montażowe, dzięki czemu to rozwiązanie doceniane jest nawet przez wymagających specjalistów. W tej kategorii znajdziesz wiele rodzajów styczników o różnych mocach i cechach, co pozwoli Ci na perfekcyjne dopasowanie sprzętu do Twoich potrzeb. Sprawdź sam i wybierz styczniki od sprawdzonych producentów!

 • Przekaźniki bistabilne

  Przekaźniki bistabilne – przydatne w każdej instalacji elektrycznej

  Wszędzie tam, gdzie chcesz mieć kontrolę nad instalacją, musisz wyposażyć ją w przekaźnik bistabilny. To niepozorne, wielozadaniowe urządzenie, które znajdzie zastosowanie w niemal każdej instalacji elektrycznej. Zasadniczą funkcją tego rodzaju sprzętu jest sterowanie przepływem energii w obwodach elektrycznych, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad jej zużyciem. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii.

  Funkcjonalność na najwyższym poziomie

  Zasada działania przekaźników bistabilnych jest bardzo prosta – pozwalają na sterowanie oświetleniem w banalny sposób. Można włączyć i wyłączyć światło dowolnym przyciskiem, co sprawia, że tego rodzaju urządzenia są coraz częściej wybierane. Mogą z powodzeniem zastąpić standardowe łączniki schodowe i krzyżowe. Nieograniczona liczba przycisków, jakie mogą obsługiwać przekaźniki bistabilne, znacznie podnosi komfort użytkowania oświetlenia. Dlatego też zdecydowanie powinieneś uwzględnić je w swoim projekcie instalacji elektrycznej.

  Prosta, niewymagająca instalacja

  Przekaźniki bistabilne są chętnie wybierane i doceniane przez profesjonalistów za niezwykłą prostotę montażu. Niezależnie od ilości podłączanych przycisków do sterowania oświetleniem, zawsze należy poprowadzić tylko dwa przewody. Pełna swoboda i całkowita kontrola nad światłem może być wykorzystana w każdym obiekcie. Sprzęt, który znajdziesz w tej kategorii naszej oferty, pochodzi tylko od renomowanych producentów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie artykuł będzie niezawodny!