Czujniki, programatory W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Czujniki ruchu

  Czujniki ruchu – zabezpiecz swój dobytek!

  W niepewnych czasach każda forma zabezpieczenia jest niezbędna. Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu na zwiększenia poczucia bezpieczeństwa w domu, czy w innym miejscu, warto wyposażyć się w czujniki ruchu. Te niepozorne sprzęty w znacznym stopniu ułatwiają codzienne funkcjonowanie i sprawiają, że cała aranżacja postrzegana jest bardzo nowocześnie. Niewątpliwą ich zaletą jest bardzo łatwy montaż i równie prosta obsługa, z którą poradzi sobie niemal każdy.

  Korzyści, które musisz znać

  Czujniki ruchu, jak wskazuje sama ich nazwa, wykrywają ruch w miejscach, które monitorują. Po zidentyfikowaniu ruchu sprzęt uruchamia oświetlenie. Pozwala to na to, by światło w obiektach, takich jak klatki schodowe, ogrody, korytarze i garaże, mogło być w pełni zautomatyzowane. To dodatkowe narzędzie zapewniające bezpieczeństwo – osoba o potencjalnie złych zamiarach dostaje sygnał, że ktoś może być w pobliżu. Z drugiej strony to niesamowita oszczędność pieniędzy – czujnik ruchu włączy oświetlenie, tylko jeśli ktoś znajdzie się w okolicy.

  Czujniki ruchu – działanie dopasowane do Twoich potrzeb

  Wybierając czujniki ruchu do swoich instalacji, warto zwrócić uwagę na ich parametry techniczne. Można je bowiem dostosować do swoich oczekiwań, by korzystać w pełni z potencjału urządzenia. Mimo że modeli w tej kategorii jest wiele, zasada ich działania będzie taka sama – opiera się na wysyłaniu fal elektromagnetycznych. Czujniki cieszą się dużą popularnością ze względu na atrakcyjne ceny i szereg funkcjonalności, które z pewnością ułatwią Ci życie.

 • Programatory 7/24

  Programatory, czyli doskonały sposób na oszczędności

  Z pewnością zastanawiasz się, co możesz zrobić, by nieco zaoszczędzić na rachunkach za pobór energii elektrycznej. Nieocenionym akcesorium, które może Ci w tym pomóc, jest programator. Istnieje wiele praktycznych rodzajów i modeli, które bez trudu dopasujesz do swoich potrzeb. Zdecydowana większość tych, które znajdziesz w naszej ofercie, jest przeznaczona do bezpośredniego podłączenia do gniazda elektrycznego. Warto też zaznaczyć, że ich prosta obsługa spotkała się z uznaniem ze strony zadowolonych użytkowników.

  Prosta obsługa i wiele rodzajów do wyboru

  W tej kategorii znajdziesz programatory dobowe i tygodniowe. To wygodne urządzenia, które pozwolą Ci sprytnie zarządzać zużywaną w obiekcie energią elektryczną. Zwróć uwagę na fakt, że używając programatorów, nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale wyświadczysz niesamowitą przysługę środowisku! Zasada ich działania jest bardzo prosta – po prostu ustawiasz godzinę, w której określony sprzęt ma zostać uruchomiony. Dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad wszystkimi podłączonymi do niego urządzeniami.

  Programatory – wysoka jakość wyrobów ma znaczenie

  Programatory muszą być przede wszystkim bezpieczne w użytkowaniu. Dlatego też jakość wykorzystanych do ich produkcji materiałów musi stać na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziesz programatory wykonane z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, które zapewnia komfort i bezpieczeństwo codziennego użytkowania. To gwarancja, że wybrany produkt będzie długo służył Ci w nienagannej kondycji. Co więcej, będzie też odporny na działanie szkodliwych czynników.