Wtyczki siłowe

Wtyczki siłowe – osprzęt, który przyda się nawet w domu

Przeprowadzasz gruntowy remont? A może prowadzisz warsztat, w którym potrzebujesz różnorodnego sprzętu? Niezbędne będą Ci zatem funkcjonalne wtyczki siłowe, które pozwolą Ci na wykorzystanie dopływu prądu o znacznie większej mocy. To przydatne akcesoria, które możesz użytkować nawet w domu ...

Wtyczki siłowe – osprzęt, który przyda się nawet w domu

Przeprowadzasz gruntowy remont? A może prowadzisz warsztat, w którym potrzebujesz różnorodnego sprzętu? Niezbędne będą Ci zatem funkcjonalne wtyczki siłowe, które pozwolą Ci na wykorzystanie dopływu prądu o znacznie większej mocy. To przydatne akcesoria, które możesz użytkować nawet w domu – świetnie sprawdzą się do podłączenia np. płyty indukcyjnej czy piekarnika. Wtyczki siłowe są całkowicie bezpieczne, a komfort ich użytkowania docenią zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

Wyjątkowe właściwości wtyczek siłowych

W tej kategorii znajdziesz wtyczki siłowe, które pozwolą Ci na podłączenie sprzętu do sieci trójfazowej. Dzięki ich zastosowaniu korzystanie z dużej mocy będzie całkowicie bezpieczne. Istnieje możliwość wybrania przenośnych wariantów, które zapewnią komfort pracy, niezależnie od tego, czy instalacja znajdzie się w domu, czy w większym zakładzie. Pozwala to na ich szybkie i wygodne podłączanie i odłączanie. Możesz wybrać między 16A a 32A.

Wyróżniająca się budowa

Wtyczki siłowe wizualnie w żaden sposób nie przypominają swoich klasycznych odpowiedników. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i posiadają do 4 bolców. Materiały, które zostały zastosowane w procesie ich produkcji, zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia oraz szczelność. Docenisz te cechy szczególnie podczas prac w wymagających, trudnych warunkach. W tej kategorii znajdziesz wtyczki tylko renomowanych producentów, co jest dla Ciebie gwarancją jakości.

Więcej

Wtyczki siłowe Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów