Złoty

Seria Simon 54 złoty kolor – zadbaj o detale

Instalacje elektryczne znajdują zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Nieodłącznym ich elementem są właściwe akcesoria, takie jak gniazda czy przełączniki. W eleganckim wnętrzu nie można sobie pozwolić na nijakie, blade dodatki, dlatego warto postawić na propozycje z serii Simon – w ponadczasowym, złot...

Seria Simon 54 złoty kolor – zadbaj o detale

Instalacje elektryczne znajdują zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Nieodłącznym ich elementem są właściwe akcesoria, takie jak gniazda czy przełączniki. W eleganckim wnętrzu nie można sobie pozwolić na nijakie, blade dodatki, dlatego warto postawić na propozycje z serii Simon – w ponadczasowym, złotym kolorze. Skomponuj swój zestaw w wielkim stylu!

Złoto jako symbol luksusu

Eleganckie dekoracje kochają złote dodatki. Są one niezwykle chętnie wykorzystywane w aranżacjach, a ich zaletą jest zdecydowanie fakt, że pasują do niemal każdego stylu urządzenia wnętrza. Co więcej, nadają mu wyjątkowego charakteru. Dlatego też warto zadbać o dekoracje w najmniejszych detalach i wybrać złoto nawet w elementach niezbędnych do instalacji elektrycznych. Sprawdź, jakie akcesoria w tym dostojnym odcieniu przygotował producent Simon – znajdziesz je w naszej ofercie.

Złote dodatki dopasowane do Twoich potrzeb

Wiemy, jak ważna jest funkcjonalność akcesoriów do instalacji elektrycznej w każdym pomieszczeniu. Wykorzystaj zatem potencjał urządzeń w domu w pełni i postaw na sprawdzone rozwiązania. Seria Simon 54 w złotym kolorze to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników – w tej kategorii znajdziesz gniazda elektryczne, włączniki, a także ramki, dzięki którym z powodzeniem stworzysz funkcjonalne wnętrza. Klasyczny design w ponadczasowym, złotym kolorze sprawi, że cała aranżacja będzie wprost olśniewająca!

Więcej

Złoty Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów