Schneider N/T IP44

Akcesoria Schneider – kiedy proste rozwiązania są najlepsze!

Gniazda i przełączniki marki Schneider to niezawodny sposób na funkcjonalną instalację elektryczną. W tej kategorii znajdziesz zarówno gniazda, jak i przełączniki, które swoją nieskomplikowaną budową przekonają nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki temu, że można je monto...

Akcesoria Schneider – kiedy proste rozwiązania są najlepsze!

Gniazda i przełączniki marki Schneider to niezawodny sposób na funkcjonalną instalację elektryczną. W tej kategorii znajdziesz zarówno gniazda, jak i przełączniki, które swoją nieskomplikowaną budową przekonają nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki temu, że można je montować natynkowo i szybko, cieszą się popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak domowych majsterkowiczów. Sprawdź sam i wybierz akcesoria instalacyjne dla siebie!

Idealne do domu i na zewnątrz

Akcesoria marki Schneider odnajdą się w każdej instalacji elektrycznej. To sprzęt charakteryzujący się podwyższonym stopniem ochrony IP44. Oznacza to dla Ciebie tyle, że z powodzeniem nadadzą się one do garażu, łazienki, na strych czy do innych tego typu pomieszczeń gospodarczych. Dlatego też produkty z tej linii są tak chętnie wybierane! Co więcej, wykonane są z tworzywa najwyższej jakości, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i wytrzymałość.

Wnieś komfort życia na wyższy poziom

W tej kategorii produktów znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia idealnej i funkcjonalnej instalacji elektrycznej. Gniazda pojedyncze i podwójne, a także przełączniki świetlne – wszystko, czego potrzebujesz w swoim otoczeniu, masz w zasięgu ręki! Uniwersalny, biały kolor pozwoli Ci na swobodne dopasowanie elementów do wnętrza. Dzięki temu stworzysz niezwykle funkcjonalną i estetyczną instalację elektryczną niewielkim kosztem! Sprawdź i już dziś wybierz swój zestaw!

Więcej

Schneider N/T IP44 Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów