Wtyczki i gniazda

Wysokiej jakości wtyczki i gniazda elektryczne 

Wtyczki i gniazda elektryczne to podstawowe elementy instalacyjne wykorzystywane w domach czy mieszkaniach. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria o zróżnicowanych funkcjach i parametrach. Dlatego bez problemu dopasujesz je do swoich aktualnych potrzeb. Są to produkty tak renomowanych marek jak PCE,...

Wysokiej jakości wtyczki i gniazda elektryczne 

Wtyczki i gniazda elektryczne to podstawowe elementy instalacyjne wykorzystywane w domach czy mieszkaniach. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria o zróżnicowanych funkcjach i parametrach. Dlatego bez problemu dopasujesz je do swoich aktualnych potrzeb. Są to produkty tak renomowanych marek jak PCE, Polmark czy Viplast. Możesz więc mieć pewność, że zapewnią one prawidłowe funkcjonowanie podłączonym do nich sprzętom. 

Jakie wtyczki i gniazda są przydatne w gospodarstwach domowych? 

W kategorii tej znajdziesz np. praktyczne wtyczki, które można podłączyć do przewodów urządzeń domowych. Część z nich ma uziemienie. Są to wtyczki bezpieczniejsze w użytkowaniu, bo chronią przed ewentualnym porażeniem prądem. Ciekawą propozycją są także wtyczki z włącznikiem, diodą czy modele przeznaczone do trudniej dostępnych miejsc. Oferujemy gniazda gumowe i wykonane z tworzyw sztucznych odpornych na uszkodzenia. 

Wtyczki i gniazda - co wziąć pod uwagę przy ich zakupie? 

W naszym sklepie internetowym oferujemy wtyczki proste i płaskie. Czasem najlepszym wyborem są wtyczki kątowe, które sprawdzają się w trudniej dostępnych miejscach. Niezwykle funkcjonalne są modele z włącznikiem. Dzięki nim w celu odcięcia prądu wcale nie trzeba wyjmować wtyczki z gniazdka. Część modeli ma także diodę, która ułatwia obsługiwanie elementu w ciemności. Także i gniazda są akcesoriami dość mocno zróżnicowanymi. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem są modele z uziemieniem.

Więcej

Wtyczki i gniazda Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów