Automaty schodowe

Automaty schodowe – niezbędne na korytarzach

Dynamiczny rozwój na wielu płaszczyznach spowodował konieczność szukania nowoczesnych rozwiązań. Technologiczny postęp dosięgnął także strefy oświetlenia, a szczególnie sterowania nim, co w znacznym stopniu przyczyniło się do wzrostu popularności automatyki. Tym samym na znaczeniu zyskały automaty sch...

Automaty schodowe – niezbędne na korytarzach

Dynamiczny rozwój na wielu płaszczyznach spowodował konieczność szukania nowoczesnych rozwiązań. Technologiczny postęp dosięgnął także strefy oświetlenia, a szczególnie sterowania nim, co w znacznym stopniu przyczyniło się do wzrostu popularności automatyki. Tym samym na znaczeniu zyskały automaty schodowe, które stają się obowiązkowym wyposażeniem we wszelkiego rodzaju ciągach komunikacyjnych. Z pewnością warto je uwzględnić w swojej aranżacji korytarzy i klatek schodowych. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii.

Automaty schodowe dopasowane do nowoczesnych rozwiązań

Docenisz sterowanie oświetleniem, jeśli zależy Ci na redukcji zużycia energii elektrycznej, a tym samym na obniżeniu rachunków za prąd. Automaty schodowe utrzymują bowiem załączone światło przez określony czas, dzięki czemu oświetlenie nie działa wtedy, kiedy jest niepotrzebne. Produkty, które znajdziesz w tej kategorii, są urządzeniami, które klasyfikują się do aparatury modułowej sterującej.

Prosty montaż i łatwa obsługa urządzeń

Automaty schodowe, które oddajemy do Twojej dyspozycji, są doceniane przez elektryków za niezwykle łatwy montaż. Ich niewielkie gabaryty pozwalają na zainstalowanie ich w tablicy rozdzielczej. Obsługa urządzenia jest banalna – automat działa dzięki włączeniu światła za pomocą zwyczajnego przycisku chwilowego. Dzięki temu automaty schodowe cieszą się popularnością i coraz częściej są uwzględniane przy projektach instalacji. Sprawdź sam, jakie są funkcjonalne!

Więcej

Automaty schodowe Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji