Sodowe, MTH

Żarówki sodowe i MTH – wielka moc w niewielkim rozmiarze

Żarówki sodowe, znane niegdyś jako “uliczne”, to jeden z najbardziej wydajnych sposobów oświetlenia. Zazwyczaj stosowane właśnie w lampach zewnętrznych, cechują się wyjątkowo długą żywotnością i barwą dość przyjazną dla ludzkiego oka. Dlatego też są chętnie wykorzystywane do oświetleń drog...

Żarówki sodowe i MTH – wielka moc w niewielkim rozmiarze

Żarówki sodowe, znane niegdyś jako “uliczne”, to jeden z najbardziej wydajnych sposobów oświetlenia. Zazwyczaj stosowane właśnie w lampach zewnętrznych, cechują się wyjątkowo długą żywotnością i barwą dość przyjazną dla ludzkiego oka. Dlatego też są chętnie wykorzystywane do oświetleń drogowych czy zamkniętych obiektów sportowych. Zobacz, jakie propozycje żarówek sodowych znajdziesz w naszej ofercie!

Gwarancja wysokiej jakości w przystępnej cenie!

Żarówki sodowe i metalohalogenkowe dostępne w naszej ofercie to propozycja dla wyjątkowo wymagających użytkowników. Wysoką jakość zawdzięczają wiodącym producentom, takim jak Helios czy Osram. Żywotność tego typu wyrobów jest znacznie dłuższa niż ich mniejszych odpowiedników i może sięgać nawet do 24 tysięcy godzin! W tej kategorii znajdziesz kilka typów żarówek sodowych i metalohalogenkowych, które dostosujesz do swoich potrzeb. Wszystkie modele oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Specjalne wymagania, które musisz spełnić

Zarówno żarówki sodowe, jak i metalohalogenkowe to lampy wysokoprężne. Należą do rodzaju lamp wyładowczych. Ich charakterystyczną cechą jest to, że zawierają rtęć. Dlatego też pamiętaj, że wymieniając tego typu żarówki, nie należy ich wyrzucać do odpadów domowych, tylko do specjalnie oznaczonych pojemników! Mimo to zawartości rtęci w żarówkach są bezpieczne – prawidłowo użytkowane w żaden sposób nie wpłyną na Twoje zdrowie. Wybierz zatem żarówkę o dopasowanych do swoich potrzeb parametrach i ciesz się wyjątkową mocą światła!

 

Więcej

Sodowe, MTH Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów