Podtynkowe

Rozdzielnice podtynkowe – istota Twojej instalacji elektrycznej

Nadrzędną funkcją dobrze zaprojektowanej instalacji elektrycznej jest dostarczanie prądu całemu budynkowi. Warunkiem koniecznym, który należy spełnić w tym celu, jest właściwe rozdzielenie i rozprowadzenie prądu, by obwody dotarły do wszystkich pomieszczeń. Elementem, o którym nie w...

Rozdzielnice podtynkowe – istota Twojej instalacji elektrycznej

Nadrzędną funkcją dobrze zaprojektowanej instalacji elektrycznej jest dostarczanie prądu całemu budynkowi. Warunkiem koniecznym, który należy spełnić w tym celu, jest właściwe rozdzielenie i rozprowadzenie prądu, by obwody dotarły do wszystkich pomieszczeń. Elementem, o którym nie wolno zapominać podczas projektowania instalacji elektrycznej, pozostaje zatem rozdzielnica. Dużą popularnością cieszą się rozdzielnice podtynkowe – z uwagi na ciekawy, nowoczesny design i możliwość zaoszczędzenia cennego miejsca użytkowego na ścianie.

Zalety zastosowania rozdzielnicy podtynkowej

Komponenty dające możliwość instalacji w specjalnych otworach w ścianie, mają wiele zalet. Poza oczywistym zaoszczędzeniem miejsca, rozdzielnice podtynkowe dają możliwość ukrycia tego, co nie powinno być widoczne dla oka, by nie psuć wrażeń estetycznych wnętrza. To istotne w budynkach, w których ilość umieszczonych w nich modułów jest dość duża. Zasadniczym zadaniem rozdzielnic jest załączanie, podział i, gdy to konieczne, przerywanie obwodów elektrycznych. Z uwagi na bezpieczeństwo aparatury umieszczonej w ich wnętrzu, powinny być więc w miarę możliwości ukryte, z ograniczonym dostępem dla niepowołanych.

Rozdzielnice podtynkowe dopasowane do Twoich potrzeb

Zastosowanie rozdzielnic podtynkowych w instalacjach elektrycznych, zarówno domowych, jak i przemysłowych, stanowi skuteczną osłonę dla delikatnych komponentów – szczególnie przed kurzem i wilgocią. W tej kategorii naszej oferty znajdziesz rozdzielnice, które możesz dopasować do swoich potrzeb pod względem ilości modułów. Niezależnie od tego, który produkt wybierzesz, wszystkie rozdzielnie z naszego katalogu zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i są przystosowane do zamykania ich lub skutecznego plombowania.

Więcej

Podtynkowe Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów