Opaski zaciskowe TRYTYTKI

Wysokiej jakości opaski zaciskowe - trytytki do łączenia przewodów 

Opaski zaciskowe, a więc popularne trytytki służą do spinania i łączenia węży, rurek czy przewodów w wiązki. To proste, elastyczne obejmy, które pozwalają na utrzymanie porządku. Dodatkowo znacznie ułatwiają maskowanie kabli np. w listwach przypodłogowych. Stanowią podstawowy el...

Wysokiej jakości opaski zaciskowe - trytytki do łączenia przewodów 

Opaski zaciskowe, a więc popularne trytytki służą do spinania i łączenia węży, rurek czy przewodów w wiązki. To proste, elastyczne obejmy, które pozwalają na utrzymanie porządku. Dodatkowo znacznie ułatwiają maskowanie kabli np. w listwach przypodłogowych. Stanowią podstawowy element każdej instalacji elektrycznej. Opaski zaciskowe dostępne w naszej ofercie produkowane są z wytrzymałego materiału wysokiej jakości. 

Opaski zaciskowe i ich zastosowanie praktyczne 

Trytytki mają ząbkowany profil, który po przejściu przez głowicę jest zablokowywany. Utworzona w ten sposób pętla nie luzuje się. Opaski zaciskowe nie wymagają stosowania żadnych dodatkowych narzędzi. Dlatego są proste i bezproblemowe w użyciu. Produkty z naszego sklepu internetowego są odporne na działanie olejów, tłuszczów czy produktów rafineryjnych. Wyróżniają się także dużą wytrzymałością mechaniczną. 

Jakie trytytki warto wybrać? 

W przypadku miejsc narażonych na intensywne promieniowanie słoneczne dobrze sprawdzają się opaski zaciskowe w kolorze czarnym. Promieniowanie ultrafioletowe wpływa bowiem na tworzywa sztuczne. Do wyboru są przede wszystkim trytytki plastikowe i nylonowe. Wszystkie produkty z naszego sklepu online są wytrzymałe termiczne i odporne na działanie promieniowania słonecznego. Pozwalają na porządkowanie kabli i spinanie przewodów elektrycznych czy rurek. 

Więcej

Opaski zaciskowe TRYTYTKI W tej kategorii nie ma produktów.