Rozdzielnie i obudowy W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Natynkowe

  Rozdzielnice natynkowe – obowiązkowe w każdym domu

  Instalacje elektryczne wymagają szczególnego postępowania. Przede wszystkim w każdym domu czy przedsiębiorstwie powinny znaleźć się rozdzielnie. To niewielkie skrzynki zawierające wszelkiego rodzaju komponenty, które łączą i rozdzielają energię elektryczną w obwodach. Co więcej, w rozdzielniach można znaleźć różne podzespoły izolacyjne, sterownicze, ochronne, regulacyjne, czyli cały układ elektryczny, który rozdziela i zabezpiecza energię elektryczną. Dlatego też konieczne jest uwzględnienie rozdzielni w projekcie instalacji.

  Bezpieczeństwo instalacji i jej użytkowników

  W tej kategorii naszej oferty znajdziesz rozdzielnice, które nadają się do montażu natynkowego. Te funkcjonalne skrzynki skutecznie chronią delikatne komponenty elektryczne przed wpływem szkodliwych czynników, ale w dużej mierze odpowiadają też za bezpieczeństwo użytkowników instalacji. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nadaje się do zastosowania zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych i przemysłowych.

  Rozdzielnice natynkowe – funkcjonalność połączona z nowoczesnym designem

  W naszej ofercie znajdziesz rozdzielnice natynkowe przystosowane do użytkowania nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Dzięki ich prostej budowie i odporności na uderzenia możesz mieć pewność, że komponenty instalacji elektrycznej pozostaną nienaruszone. Większość modeli z tej kategorii jest wyposażona w funkcjonalne drzwiczki, które można zamknąć na kluczyk, by nikt niepowołany nie mógł dostać się do modułów.

 • Obudowy termoutwardzalne
 • Podtynkowe

  Rozdzielnice podtynkowe – istota Twojej instalacji elektrycznej

  Nadrzędną funkcją dobrze zaprojektowanej instalacji elektrycznej jest dostarczanie prądu całemu budynkowi. Warunkiem koniecznym, który należy spełnić w tym celu, jest właściwe rozdzielenie i rozprowadzenie prądu, by obwody dotarły do wszystkich pomieszczeń. Elementem, o którym nie wolno zapominać podczas projektowania instalacji elektrycznej, pozostaje zatem rozdzielnica. Dużą popularnością cieszą się rozdzielnice podtynkowe – z uwagi na ciekawy, nowoczesny design i możliwość zaoszczędzenia cennego miejsca użytkowego na ścianie.

  Zalety zastosowania rozdzielnicy podtynkowej

  Komponenty dające możliwość instalacji w specjalnych otworach w ścianie, mają wiele zalet. Poza oczywistym zaoszczędzeniem miejsca, rozdzielnice podtynkowe dają możliwość ukrycia tego, co nie powinno być widoczne dla oka, by nie psuć wrażeń estetycznych wnętrza. To istotne w budynkach, w których ilość umieszczonych w nich modułów jest dość duża. Zasadniczym zadaniem rozdzielnic jest załączanie, podział i, gdy to konieczne, przerywanie obwodów elektrycznych. Z uwagi na bezpieczeństwo aparatury umieszczonej w ich wnętrzu, powinny być więc w miarę możliwości ukryte, z ograniczonym dostępem dla niepowołanych.

  Rozdzielnice podtynkowe dopasowane do Twoich potrzeb

  Zastosowanie rozdzielnic podtynkowych w instalacjach elektrycznych, zarówno domowych, jak i przemysłowych, stanowi skuteczną osłonę dla delikatnych komponentów – szczególnie przed kurzem i wilgocią. W tej kategorii naszej oferty znajdziesz rozdzielnice, które możesz dopasować do swoich potrzeb pod względem ilości modułów. Niezależnie od tego, który produkt wybierzesz, wszystkie rozdzielnie z naszego katalogu zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i są przystosowane do zamykania ich lub skutecznego plombowania.

 • Rozdzielnice budowlane