Beż

Linia Simon beż – wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Szukasz do swojego domu nowoczesnych rozwiązań z zakresu instalacji elektrycznej? Dostępne elementy, potrzebne do jej zrobienia w domu czy biurze, wydają Ci się nudne? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu! W tej kategorii naszej oferty znajdziesz niebanalne produkty, które odś...

Linia Simon beż – wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Szukasz do swojego domu nowoczesnych rozwiązań z zakresu instalacji elektrycznej? Dostępne elementy, potrzebne do jej zrobienia w domu czy biurze, wydają Ci się nudne? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu! W tej kategorii naszej oferty znajdziesz niebanalne produkty, które odświeżą Twoje wnętrze i pozwolą Ci na dostosowanie instalacji do Twoich potrzeb. Gniazda elektryczne czy przełączniki świetlne – wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz tutaj!

Osprzęt elektryczny w nowoczesnym wydaniu

Linia Simon w kolorze beżowym to odpowiedź na Twoją potrzebę zmiany charakteru wnętrza. Jeśli trudno dopasować Ci poszczególne elementy do Twojej instalacji elektrycznej – ze względu na oryginalne rozwiązania kolorystyczne – postaw na uniwersalny beż! Z powodzeniem odnajdzie się w każdej aranżacji, niezależnie od tego, czy znajdzie swoje miejsce w domu, biurze czy w innej przestrzeni użytkowej. Sprawdź, jaki osprzęt znajdziesz w tym kolorze w naszej ofercie!

Funkcjonalność i bezpieczeństwo w jednym

Linia Simon charakteryzuje się wyjątkowym podejściem do funkcjonalności. Dlatego też w tej kategorii znajdziesz wszystkie elementy, które pomogą Ci stworzyć instalację elektryczną, jakiej potrzebujesz. Gniazda elektryczne, komputerowe czy RTV przydadzą się w każdym gabinecie lub salonie. Przełączniki świateł w mieszkaniu są równie konieczne. Stwórz kompozycję, która nie tylko będzie atrakcyjna wizualnie, ale sprawi także, że będzie żyło Ci się wygodniej!

Więcej

Beż Jest 29 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów