E14

Żarówka typu E14 – model, który jest niezbędny w Twoim domu!

Żarówka typu E14 to jeden z najpopularniejszych elementów oświetlenia, jakich możesz potrzebować w swoim domu. Bardzo często wykorzystywana jest zarówno w żyrandolach, jak i lampkach, a nawet w sprzętach AGD, takich jak lodówka czy piekarnik. To na tyle popularny model, że warto zaopat...

Żarówka typu E14 – model, który jest niezbędny w Twoim domu!

Żarówka typu E14 to jeden z najpopularniejszych elementów oświetlenia, jakich możesz potrzebować w swoim domu. Bardzo często wykorzystywana jest zarówno w żyrandolach, jak i lampkach, a nawet w sprzętach AGD, takich jak lodówka czy piekarnik. To na tyle popularny model, że warto zaopatrzyć się w niego na zapas – wtedy przepalona żarówka nie będzie problemem i szybko ją wymienisz!

Wybierz żarówkę dla siebie!

Co oznacza E14? To nic innego jak nazwa jednego ze standardowych gwintów żarówek. Ten model potocznie często zwany jest tym „z małym gwintem”. Natomiast jego najczęściej spotykaną formą jest kulka, świeczka lub tzw. grzybek. Kupując go, zwróć uwagę również na moc żarówki. W naszej ofercie posiadamy produkty, których moc oscyluje między 15 W a 60 W. Przebieraj między dostępnymi artykułami i wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

Wysoka jakość w rozsądnej cenie

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego jako profesjonaliści dbamy o to, aby żarówki typu E14, w które możesz się u nas zaopatrzyć, były najwyższej jakości. Wiemy, że usatysfakcjonują Cię wyłącznie solidne produkty stworzone przez renomowane marki – z tego powodu starannie selekcjonujemy nasz asortyment. Kupisz u nas niezawodne artykuły takich producentów jak Spectrum czy JNQ. Zaufaj naszym wyborom, tak jak tysiące innych klientów i już dziś wybierz żarówki dla siebie!

Więcej

E14 Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów