Natynkowe

Rozdzielnice natynkowe – obowiązkowe w każdym domu

Instalacje elektryczne wymagają szczególnego postępowania. Przede wszystkim w każdym domu czy przedsiębiorstwie powinny znaleźć się rozdzielnie. To niewielkie skrzynki zawierające wszelkiego rodzaju komponenty, które łączą i rozdzielają energię elektryczną w obwodach. Co więcej, w rozdzielniach ...

Rozdzielnice natynkowe – obowiązkowe w każdym domu

Instalacje elektryczne wymagają szczególnego postępowania. Przede wszystkim w każdym domu czy przedsiębiorstwie powinny znaleźć się rozdzielnie. To niewielkie skrzynki zawierające wszelkiego rodzaju komponenty, które łączą i rozdzielają energię elektryczną w obwodach. Co więcej, w rozdzielniach można znaleźć różne podzespoły izolacyjne, sterownicze, ochronne, regulacyjne, czyli cały układ elektryczny, który rozdziela i zabezpiecza energię elektryczną. Dlatego też konieczne jest uwzględnienie rozdzielni w projekcie instalacji.

Bezpieczeństwo instalacji i jej użytkowników

W tej kategorii naszej oferty znajdziesz rozdzielnice, które nadają się do montażu natynkowego. Te funkcjonalne skrzynki skutecznie chronią delikatne komponenty elektryczne przed wpływem szkodliwych czynników, ale w dużej mierze odpowiadają też za bezpieczeństwo użytkowników instalacji. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nadaje się do zastosowania zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych i przemysłowych.

Rozdzielnice natynkowe – funkcjonalność połączona z nowoczesnym designem

W naszej ofercie znajdziesz rozdzielnice natynkowe przystosowane do użytkowania nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Dzięki ich prostej budowie i odporności na uderzenia możesz mieć pewność, że komponenty instalacji elektrycznej pozostaną nienaruszone. Większość modeli z tej kategorii jest wyposażona w funkcjonalne drzwiczki, które można zamknąć na kluczyk, by nikt niepowołany nie mógł dostać się do modułów.

Więcej

Natynkowe Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów