Simon Basic

Simon Basic – linia produktów na miarę Twoich potrzeb

Rozstaw gniazd w mieszkaniu jest niezmiernie ważny. Warunkuje to bezstresowe użytkowanie każdego elementu, który wymaga podłączenia do zasilania. Gniazda muszą być więc całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę! Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz pro...

Simon Basic – linia produktów na miarę Twoich potrzeb

Rozstaw gniazd w mieszkaniu jest niezmiernie ważny. Warunkuje to bezstresowe użytkowanie każdego elementu, który wymaga podłączenia do zasilania. Gniazda muszą być więc całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę! Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz produkty innowacyjnej linii Simon Basic, która spełni Twoje oczekiwania w zakresie funkcjonalności i estetyki. Sprawdź sam!

Nowoczesny design do każdego stylu wnętrza

Linia Simon Basic obejmuje różnego rodzaju gniazda, przełączniki światła czy ramki. Prosty design produktów bez problemu odnajdzie się w każdym wnętrzu. Do Twojej dyspozycji oddajemy w tej kategorii odcienie bieli i beżu, które z pewnością dopasujesz do swoich pomieszczeń, niezależnie od ich przeznaczenia. Nieskomplikowane rozwiązania są najlepsze! Docenią je szczególnie sympatycy minimalizmu.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu

Produkty linii Simon Basic to synonim funkcjonalności. Praktyczne rozwiązanie w tym przypadku występuje w parze z wyjątkowym designem. W tej kategorii naszej oferty znajdziesz gniazda różnego typu, które z powodzeniem dopasujesz do swoich potrzeb. Produkty te, ze względu na szeroki zakres swoich funkcji, pasują do mieszkań, biur czy innych przestrzeni użytkowych. Zwyczajne gniazdka czy przelotowe RTV – niezależnie od Twoich wymagań, linia Simon Basic spełni je wszystkie! Skomponuj swój zestaw już dziś i ciesz się funkcjonalnością, zamkniętą w eleganckim wydaniu!

Więcej

Simon Basic W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Biały

  Seria Simon biały – nowoczesne podejście do gniazd

  Produkty linii Simon to funkcjonalność i estetyka w jednym wydaniu. To niezwykle wygodny osprzęt, pozwalający na montaż instalacji elektrycznej według własnych potrzeb i wymagań. Seria ta została zaprojektowana ze szczególną starannością o nawet najmniejszy detal – w taki sposób, by korzystanie z poszczególnych elementów było dopasowane do Ciebie, a jednocześnie bezpieczne!

  Niezawodność w białym kolorze

  Elementy do instalacji elektrycznych, które znajdziesz w tej kategorii, charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością. Znajdziesz tu tradycyjne, standardowe gniazda, ramki oraz gniazda komputerowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ich do swojego mieszkania, biura, czy innej przestrzeni, spełnią swoje zadanie. Dodatkowo oferta obejmuje także przełączniki świetlne, które są niezbędne w każdym wnętrzu. Wybierz cały komplet i ciesz się niezawodnym osprzętem cenionego producenta!

  Seria Simon w białym kolorze – design ma znaczenie

  Jesteś entuzjastą minimalistycznych rozwiązań? Być może trudno Ci dopasować kolorystycznie osprzęt do instalacji elektrycznej? W takim razie linia Simon w białym kolorze będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Nieskomplikowany design o uniwersalnej, białej barwie, sprawdzi się w każdym wnętrzu. Możliwość podtynkowej instalacji tego typu produktów pozwoli Ci na stworzenie nowoczesnej koncepcji, która przebije swoją funkcjonalnością Twoje dotychczasowe rozwiązania. Zaprojektuj idealną instalację elektryczną już dziś!

 • Beż

  Linia Simon beż – wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

  Szukasz do swojego domu nowoczesnych rozwiązań z zakresu instalacji elektrycznej? Dostępne elementy, potrzebne do jej zrobienia w domu czy biurze, wydają Ci się nudne? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu! W tej kategorii naszej oferty znajdziesz niebanalne produkty, które odświeżą Twoje wnętrze i pozwolą Ci na dostosowanie instalacji do Twoich potrzeb. Gniazda elektryczne czy przełączniki świetlne – wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz tutaj!

  Osprzęt elektryczny w nowoczesnym wydaniu

  Linia Simon w kolorze beżowym to odpowiedź na Twoją potrzebę zmiany charakteru wnętrza. Jeśli trudno dopasować Ci poszczególne elementy do Twojej instalacji elektrycznej – ze względu na oryginalne rozwiązania kolorystyczne – postaw na uniwersalny beż! Z powodzeniem odnajdzie się w każdej aranżacji, niezależnie od tego, czy znajdzie swoje miejsce w domu, biurze czy w innej przestrzeni użytkowej. Sprawdź, jaki osprzęt znajdziesz w tym kolorze w naszej ofercie!

  Funkcjonalność i bezpieczeństwo w jednym

  Linia Simon charakteryzuje się wyjątkowym podejściem do funkcjonalności. Dlatego też w tej kategorii znajdziesz wszystkie elementy, które pomogą Ci stworzyć instalację elektryczną, jakiej potrzebujesz. Gniazda elektryczne, komputerowe czy RTV przydadzą się w każdym gabinecie lub salonie. Przełączniki świateł w mieszkaniu są równie konieczne. Stwórz kompozycję, która nie tylko będzie atrakcyjna wizualnie, ale sprawi także, że będzie żyło Ci się wygodniej!