Gniazda siłowe

Gniazda siłowe – gwarancja wydajnej instalacji

Bezpieczne instalacje wymagają zastosowania profesjonalnego sprzętu. Na wielu płaszczyznach warto zastosować gniazda siłowe. Doskonale sprawdzają się na budowach, w garażach, a nawet w domu, by skutecznie podłączyć do nich np. płytę indukcyjną. Są chętnie stosowane ze względu na duże możliwości korz...

Gniazda siłowe – gwarancja wydajnej instalacji

Bezpieczne instalacje wymagają zastosowania profesjonalnego sprzętu. Na wielu płaszczyznach warto zastosować gniazda siłowe. Doskonale sprawdzają się na budowach, w garażach, a nawet w domu, by skutecznie podłączyć do nich np. płytę indukcyjną. Są chętnie stosowane ze względu na duże możliwości korzystania z niemal każdego sprzętu. Znacznie różnią się od swoich domowych odpowiedników nie tylko pod względem wizualnym, ale także dzięki specjalnym właściwościom.

Gniazda siłowe o wyjątkowych cechach

Na ogół gniazda siłowe są wodoszczelne i wykonane z tworzywa sztucznego, co zapewnia dobre uziemienie. Co więcej, ich napięcie znamionowe wynosi około 400 V, a obciążenie – 16A lub 32A, co daje szerokie możliwości zastosowania nawet w dużych przedsiębiorstwach. Godny uwagi jest fakt, że gniazda te odznaczają się stopniem ochrony IP 44, dzięki czemu mogą być użytkowane w trudnych warunkach. W tej kategorii naszej oferty znajdziesz akcesoria jedynie zaufanych producentów.

Budowa, która wyróżnia

Gniazda siłowe różnią się konstrukcją i wyglądem od znanych nam, domowo użytkowanych gniazd. Przede wszystkim są wyposażone w funkcjonalną klapkę, co zdecydowanie jest przydatne podczas używania w pomieszczeniach, które nie są wolne od zabrudzeń i wilgoci. Co więcej, mają od 4 do 5 otworów, co docenisz podczas wymagających prac. Produkty, które znajdziesz w naszym sklepie, cieszą się renomą wśród profesjonalistów i amatorów. Podczas wybierania akcesoriów zwróć uwagę na to, że oferujemy zarówno gniazda stałe, jak i przenośne.

Więcej

Gniazda siłowe Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów