Przedłużacze Jest 8 produktów.

Podkategorie

 • Wtyczki i gniazda

  Wysokiej jakości wtyczki i gniazda elektryczne 

  Wtyczki i gniazda elektryczne to podstawowe elementy instalacyjne wykorzystywane w domach czy mieszkaniach. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria o zróżnicowanych funkcjach i parametrach. Dlatego bez problemu dopasujesz je do swoich aktualnych potrzeb. Są to produkty tak renomowanych marek jak PCE, Polmark czy Viplast. Możesz więc mieć pewność, że zapewnią one prawidłowe funkcjonowanie podłączonym do nich sprzętom. 

  Jakie wtyczki i gniazda są przydatne w gospodarstwach domowych? 

  W kategorii tej znajdziesz np. praktyczne wtyczki, które można podłączyć do przewodów urządzeń domowych. Część z nich ma uziemienie. Są to wtyczki bezpieczniejsze w użytkowaniu, bo chronią przed ewentualnym porażeniem prądem. Ciekawą propozycją są także wtyczki z włącznikiem, diodą czy modele przeznaczone do trudniej dostępnych miejsc. Oferujemy gniazda gumowe i wykonane z tworzyw sztucznych odpornych na uszkodzenia. 

  Wtyczki i gniazda - co wziąć pod uwagę przy ich zakupie? 

  W naszym sklepie internetowym oferujemy wtyczki proste i płaskie. Czasem najlepszym wyborem są wtyczki kątowe, które sprawdzają się w trudniej dostępnych miejscach. Niezwykle funkcjonalne są modele z włącznikiem. Dzięki nim w celu odcięcia prądu wcale nie trzeba wyjmować wtyczki z gniazdka. Część modeli ma także diodę, która ułatwia obsługiwanie elementu w ciemności. Także i gniazda są akcesoriami dość mocno zróżnicowanymi. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem są modele z uziemieniem.

 • Listwy komputerowe

  Wysokiej jakości komputerowe listwy antyprzepięciowe 

  Listwy komputerowe, jak sama nazwa wskazuje, doskonale sprawdzają się w przypadku komputerów. Tego typu urządzenia warto bowiem zabezpieczyć przed nagłymi zwarciami. Listwy przeciwprzepięciowe są tutaj świetnym rozwiązaniem. Przedłużacze są nieocenione także wówczas, gdy w pomieszczeniu nie ma odpowiedniej liczby gniazd elektrycznych, co utrudnia podłączenie wszystkich urządzeń do sieci. 

  Przepięciowe listwy komputerowe i ich zastosowanie praktyczne 

  Listwy komputerowe są bardzo ważnym akcesorium. Przydają się przede wszystkim w sezonie burzowy. Burze i wyładowania są bowiem największym zagrożeniem dla urządzeń domowych. Zniszczenia spowodowane przez nagłe skoki napięcia są trudne do usunięcia i niezwykle kosztowne. Dlatego zdecydowanie lepiej jest im zapobiegać. Listwy przepięciowe komputerowe są nieocenione w każdym gospodarstwie domowym. 

  Czym charakteryzują się przepięciowe listwy komputerowe? 

  Listwy komputerowe przypominają standardowe przedłużacze, ale są bezpieczniejsze dla podłączonych do nich urządzeń. Mają zazwyczaj kilka gniazd, a więc podłączyć do nich można kilka sprzętów. Przy zakupie listwy komputerowej duże znaczenie ma czas reakcji. Im jest on krótszy, tym oczywiście lepiej. Warto też sprawdzić maksymalne obciążenie. Określa ono moc urządzeń, które do przedłużacza można w tym samym czasie podłączyć. W wilgotnych miejscach zastosowanie znajdują listwy komputerowe o odpowiednio wysokim stopniu ochrony IP. 

 • Przewody do...

  Wysokiej jakości solidne przewody do elektronarzędzi 

  Oferowane przez nas przewody do elektronarzędzi to wysokiej jakości kable przyłączeniowe stosowane w profesjonalnych elektronarzędziach o znacznej mocy. Za sprawą zastosowania gumowej izolacji zapewniają długą i bezawaryjną pracę zasilanych sprzętów. Są zakończone zalewaną i nierozbieralną wtyczką. Bez odpowiednich przewodów zasilających nie ma sprawnego, bezpiecznego i wydajnego sprzętu. 

  Jakie istotne funkcje pełnią przewody do elektronarzędzi? 

  Przewody do elektronarzędzi pozwalają na ich uruchomienie na skutek podłączenia do źródła energii elektrycznej. Prąd, który przepływa przez specjalny przewód, dociera do urządzenia i zapewnia mu prawidłowe działanie. Oczywiście bardzo duże znaczenie ma także kwestia bezpieczeństwa użytkownika. Dlatego warto stawiać na przewody do elektronarzędzi renomowanych marek, które są tworzone zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi oraz wytrzymałościowymi. 

  Jakie przewody do elektronarzędzi warto wybrać? 

  Przewody do elektronarzędzi przed dopuszczeniem do sprzedaży muszą przejść wiele testów. Sprawdzana jest wówczas ich wytrzymałość czy odporność na różne warunki. W naszym sklepie internetowym oferujemy jedynie przewody do elektronarzędzi najwyższej jakości. Cechują się one znaczną wytrzymałością. Są przygotowane do intensywnej pracy. Nic więc dziwnego w tym, że chętnie sięgają po nie profesjonaliści. 

 • Przedłużacze domowe

  Wysokiej jakości niezawodne przedłużacze domowe 

  Przedłużacze domowe to akcesoria elektryczne, które spotkać można w zasadzie w każdym gospodarstwie domowym. Nie da się bowiem zapewnić w domu czy mieszkaniu odpowiedniej ilości gniazd zasilających. Dzięki przedłużaczom bez problemu można doprowadzić prąd w trudniej dostępne miejsca. W naszym sklepie online znajdziesz wiele ciekawych modeli przedłużaczy domowych. 

  Czym charakteryzują się klasyczne przedłużacze domowe? 

  Przedłużacze domowe produkowane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Ich delikatne elementy są umieszczone w wytrzymałej i szczelnej obudowie, która nie przepuszcza do środka żadnych zanieczyszczeń. Standardem powoli stają się wyłączniki, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania przedłużaczy domowych. Oczywiście do akcesoriów tego typu nie trzeba podłączać jednocześnie wszystkich możliwych urządzeń. Równie dobrze wykorzystywać jednocześnie można tylko jedno czy dwa gniazdka elektryczne. 

  Dlaczego przedłużacze domowe są tak popularnym rozwiązaniem? 

  Przedłużacze domowe pozwalają na uruchomienie wielu sprzętów jednocześnie. Sprawdzają się doskonale nie tylko w przestrzeni domowe, ale i publicznej. Spotkać się z nimi można w wielu szkołach, biurach czy urzędach. W naszej ofercie znajdziesz przedłużacze ze zróżnicowaną liczbą gniazd. Bez problemu znajdziesz więc model odpowiedni do Twoich potrzeb. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się przedłużacze z praktycznym wyłącznikiem. 

 • Przedłużacze bębnowe
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów