Karlik N/T IP44

Akcesoria Karlik N/T IP44 – innowacyjne rozwiązania w zasięgu Twojej ręki

Producent osprzętu elektroinstalacyjnego Karlik zadbał o to, by jego akcesoria do zadań specjalnych łączyły w sobie funkcjonalność i ciekawy design. Produkty z serii Junior, które znajdziesz w tej kategorii, to kompaktowy, zgrabny sprzęt, który spotkał się z uznaniem ze st...

Akcesoria Karlik N/T IP44 – innowacyjne rozwiązania w zasięgu Twojej ręki

Producent osprzętu elektroinstalacyjnego Karlik zadbał o to, by jego akcesoria do zadań specjalnych łączyły w sobie funkcjonalność i ciekawy design. Produkty z serii Junior, które znajdziesz w tej kategorii, to kompaktowy, zgrabny sprzęt, który spotkał się z uznaniem ze strony wymagających użytkowników dzięki swojej nieskomplikowanej formie. Jeśli więc szukasz niezawodnych rozwiązań do instalacji elektrycznej, jesteś we właściwym miejscu.

Nowoczesna technologia przystosowana do Twoich potrzeb

Akcesoria z serii Karlik Junior, mimo niepozornych wymiarów, zostały stworzone do trudnych warunków. Gniazda i przełączniki odznaczają się podwyższonym stopniem ochrony IP44, dzięki czemu nadają się do montażu we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach gospodarczych i przemysłowych, a nawet na zewnątrz. Co więcej, dają możliwość prostego montażu i całkowite bezpieczeństwo użytkowania, dlatego też cieszą się dużym uznaniem wymagających użytkowników – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Niebanalny design w zaskakującej formie

Szukasz nieszablonowych rozwiązań? W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór odcieni gniazd i przełączników, co pozwoli Ci na perfekcyjne dopasowanie ich do całego wystroju. Gniazda wyposażone są w funkcjonalne klapki, których ogromną zaletą jest możliwość odchylania ich pod kątem 150 stopni, dzięki czemu swobodnie podłączasz wtyczkę. Prosty, natynkowy montaż sprawi, że wymiana komponentów będzie błyskawiczna.

Więcej

Karlik N/T IP44 Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów