Biały

Seria Simon biały – nowoczesne podejście do gniazd

Produkty linii Simon to funkcjonalność i estetyka w jednym wydaniu. To niezwykle wygodny osprzęt, pozwalający na montaż instalacji elektrycznej według własnych potrzeb i wymagań. Seria ta została zaprojektowana ze szczególną starannością o nawet najmniejszy detal – w taki sposób, by korzystanie ...

Seria Simon biały – nowoczesne podejście do gniazd

Produkty linii Simon to funkcjonalność i estetyka w jednym wydaniu. To niezwykle wygodny osprzęt, pozwalający na montaż instalacji elektrycznej według własnych potrzeb i wymagań. Seria ta została zaprojektowana ze szczególną starannością o nawet najmniejszy detal – w taki sposób, by korzystanie z poszczególnych elementów było dopasowane do Ciebie, a jednocześnie bezpieczne!

Niezawodność w białym kolorze

Elementy do instalacji elektrycznych, które znajdziesz w tej kategorii, charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością. Znajdziesz tu tradycyjne, standardowe gniazda, ramki oraz gniazda komputerowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ich do swojego mieszkania, biura, czy innej przestrzeni, spełnią swoje zadanie. Dodatkowo oferta obejmuje także przełączniki świetlne, które są niezbędne w każdym wnętrzu. Wybierz cały komplet i ciesz się niezawodnym osprzętem cenionego producenta!

Seria Simon w białym kolorze – design ma znaczenie

Jesteś entuzjastą minimalistycznych rozwiązań? Być może trudno Ci dopasować kolorystycznie osprzęt do instalacji elektrycznej? W takim razie linia Simon w białym kolorze będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Nieskomplikowany design o uniwersalnej, białej barwie, sprawdzi się w każdym wnętrzu. Możliwość podtynkowej instalacji tego typu produktów pozwoli Ci na stworzenie nowoczesnej koncepcji, która przebije swoją funkcjonalnością Twoje dotychczasowe rozwiązania. Zaprojektuj idealną instalację elektryczną już dziś!

Więcej

Biały Jest 40 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów