Łączniki krzywkowe

Łączniki krzywkowe – dopasuj je do swoich potrzeb

Lubimy proste rozwiązania. Właśnie dlatego dużą popularnością cieszą się łączniki krzywkowe. Umożliwiają one szybkie i łatwe sterowanie różnymi urządzeniami podłączonymi do sieci. Zbudowane są z prostego mechanizmu, na który składa się pokrętło, komora gaszeniowa i oś łącznika. Szeroki wybór wari...

Łączniki krzywkowe – dopasuj je do swoich potrzeb

Lubimy proste rozwiązania. Właśnie dlatego dużą popularnością cieszą się łączniki krzywkowe. Umożliwiają one szybkie i łatwe sterowanie różnymi urządzeniami podłączonymi do sieci. Zbudowane są z prostego mechanizmu, na który składa się pokrętło, komora gaszeniowa i oś łącznika. Szeroki wybór wariantów do wyboru pozwoli Ci dopasować idealny osprzęt do Twoich oczekiwań i potrzeb. Wspólnym jednak elementem dla wszystkich naszych akcesoriów pozostaje ich wysoka jakość.

Duże możliwości łączników krzywkowych

Mimo dość niepozornych wymiarów, łączniki krzywkowe są sprzętem wielozadaniowym. Dlatego też znajdują swoje zastosowanie nawet w bardzo wymagających warunkach. Szeroki wybór łączników, które znajdziesz w tej kategorii naszej oferty, pozwoli na dopasowanie ich do różnych wartości prądu znamionowego. Nasze akcesoria są doceniane przez profesjonalistów i amatorów ze względu na wysoką jakość wykonania i ergonomię, która zapewni ich wygodne użytkowanie.

Zastosowanie łączników krzywkowych

Osprzęt, który znajdziesz w naszej ofercie, cieszy się renomą także ze względu na prosty i niewymagający montaż. Co więcej, możesz go zastosować zarówno w obwodach głównych, jak i pomocniczych. Dzięki wysokiej odporności na krótkotrwałe przeciążenia, łączniki krzywkowe doskonale sprawdzą się w obwodach sterowniczych, pomiarowych i sygnalizacyjnych, a także w przełącznikach grupowych. Możesz też wykorzystać je jako rozłączniki izolacyjne i łączniki silnikowe. Użytkowanie ich jest bardzo bezpieczne i proste!

Więcej

Łączniki krzywkowe Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów