Czarny

Seria Simon 54 kolor czarny – luksusowe akcesoria w Twoim domu

Twoje wnętrza mogą zachwycać w każdym calu, pod warunkiem, że dopracujesz je nawet w najmniejszych detalach. Eleganckie i nowoczesne aranżacje wymagają innowacyjnych rozwiązań – także w zakresie instalacji elektrycznych. Warto zatem postawić na akcesoria, które są funkcjonalne, a jed...

Seria Simon 54 kolor czarny – luksusowe akcesoria w Twoim domu

Twoje wnętrza mogą zachwycać w każdym calu, pod warunkiem, że dopracujesz je nawet w najmniejszych detalach. Eleganckie i nowoczesne aranżacje wymagają innowacyjnych rozwiązań – także w zakresie instalacji elektrycznych. Warto zatem postawić na akcesoria, które są funkcjonalne, a jednocześnie oszałamiające pod względem designu. Wszystkie te cechy mają produkty z serii Simon 54 w kolorze czarnym, które znajdziesz w tej kategorii.

Inny wymiar akcesoriów elektroinstalacyjnych

Szukasz nowoczesnych rozwiązań do swojego mieszkania lub biura? Wybierz gniazda, przełączniki i ramki z serii Simon 54. Niezawodna, solidna konstrukcja, w połączeniu z prostym montażem, skradnie Twoje serce od pierwszej chwili. Nie potrzebujesz pomocy elektryka w założeniu tych elementów – bez trudności poradzisz sobie samodzielnie. Cała linia została wyposażona w zabezpieczenia w formie osłon prądowych, dzięki czemu akcesoria są całkowicie bezpieczne.

Kolor antracyt dla ceniących sobie subtelną elegancję

Linia Simon 54 to odpowiedź na Twoją potrzebę zmiany charakteru Twoich wnętrz. Dodatki w kolorze antracyt podkreślają aranżację, a jednocześnie są symbolem prestiżu i wysmakowanego gustu. Pamiętaj, że akcesoria do instalacji elektrycznych powinny być spójne – dlatego wybierz gniazda, przełączniki i ramki z linii Simon 54, by Twoje wnętrza były spójne w każdym calu. Koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii naszej oferty!

Więcej

Czarny Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 25 - 26 z 26 elementów