Rury, peszle, kanały W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Arot

  Rury osłonowe Arot – kompletny system do osłony kabli

  Kable i przewody wymagają szczególnej ochrony, zwłaszcza w trudnych warunkach. W tym celu najlepiej wyposażyć się w rury osłonowe Arot, które znalazły uznanie wśród użytkowników dzięki wyjątkowym właściwościom i wysokiej jakości tworzywa, z jakiego są wykonane. Miejsca takie jak parki, ogrody i chodniki, zapewniające niewielkie obciążenie, stanowią warunki sprzyjające zastosowaniu rur, które znajdziesz w tej kategorii.

  Zastosowanie rur osłonowych Arot

  Wiele z powszechnie stosowanych rodzajów przewodów wymaga zabezpieczenia przed niekorzystnymi i szkodliwymi czynnikami. By zapewnić im odpowiednie warunki, należy użyć rur osłonowych. Rury Arot z naszej oferty, dzięki swojej budowie, doskonale poradzą sobie w niemal każdych warunkach. Prowadzenie przewodów jest banalnie proste – dzięki karbowanej konstrukcji – co docenią szczególnie specjaliści pracujący z instalacjami, np. podczas zaawansowanych wykopów.

  Bezpieczne użytkowanie gwarancją skuteczności

  Rury osłonowe Arot zdecydowanie wyróżniają się na tle innych. Solidne i wytrzymałe tworzywo, a jednocześnie ich wysoka elastyczność, to gwarancja udanych i sprawnych działań przy osłonie przewodów. Co więcej, produkty, które znajdziesz w naszym asortymencie, charakteryzują się odpornością na skrajne temperatury, a także pełną szczelnością. Dzięki temu, w przeciwieństwie do innych typów osłon, mogą być umieszczane bezpośrednio w ziemi. Wszystkie te cechy zapewniają im długą żywotność i niezawodność.

 • Kanały

  Kanały instalacyjne – skuteczna ochrona przewodów

  Wszelkiego rodzaju instalacje kablowe wymagają właściwej osłony. W tym celu najczęściej stosuje się kanały instalacyjne, które zapewniają przewodom bezpieczeństwo i chronią je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Kanały występują w wielu wariantach, co pozwala dopasować je do swoich potrzeb. Dzięki nim pracę z okablowaniem można wykończyć solidnie i profesjonalnie. Nasze kanały z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Najwyższa jakość wykonania

  Profesjonalne kanały kablowe muszą być wykonane z najwyższej jakości materiałów, by skutecznie zapewnić przewodom ochronę. Stosuje się więc trwałe tworzywo sztuczne, które jest całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Najważniejsze jest jednak, by kanał był wodoodporny, niepalny i odporny na erozję. Właśnie takie produkty znajdziesz w naszym sklepie – najwyższa jakość wykonania jest gwarantowana dzięki renomowanym producentom. Wszystko to sprawia, że nasze kanały kablowe są cenione zarówno przez specjalistów, jak i przez domowych majsterkowiczów.

  Kanały instalacyjne do szerokiego zastosowania

  Zastosowanie kanałów kablowych ma na celu głównie maskowanie przewodów, jednak niewątpliwie stanowi też skuteczną ochronę – szczególnie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki ich użyciu można bez większych trudności rozbudować istniejącą sieć, a także pozbyć się ewentualnych usterek. Świetnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju instalacjach – zarówno domowych, jak i przemysłowych.

 • Peszle

  Peszle – szerokie zastosowanie dopasowane do oczekiwań

  Wszelkiego rodzaju instalacje kablowe, szczególnie światłowodowe, telefoniczne czy elektryczne wymagają zastosowania specjalnych rozwiązań. Przede wszystkim należy je solidnie i skutecznie zabezpieczyć. W tym celu stosuje się właśnie peszle, czyli długie rury, który stanowią osłonę dla okablowania. By właściwie spełniały swoje funkcje, muszą jednak charakteryzować się specjalnymi właściwościami. Szeroki wybór produktów o takich właśnie cechach czeka na Ciebie w tej kategorii naszej oferty.

  Peszle do zadań specjalnych

  Rury karbowane do kabli elektrycznych, czyli inaczej peszle, muszą charakteryzować się niezwykłą solidnością. Dlatego też wykonuje się je z bardzo dobrej jakości tworzyw sztucznych, zapewniających lekkość, a jednocześnie wysoką wytrzymałość. Elastyczna konstrukcja umożliwia manewrowanie okablowaniem bez większego wysiłku, co pozwala na profesjonalne wykończenie pracy. Wszystkie te cechy sprawiają, że peszle są wykorzystywane w wielu obszarach, tworząc naturalne podziały przewodów.

  Prosty sposób montażu

  Peszle są niezwykle proste w zastosowaniu i montażu. Samo ich użycie ma wiele zalet, ponieważ okablowanie zyskuje wówczas na walorach wizualnych, a także jego konserwacja jest zdecydowanie łatwiejsza. Peszle najkorzystniej układać w prostych odcinkach, choć tworzenie łuków jest jak najbardziej możliwe. Podczas wybierania  właściwych modeli, warto wziąć pod uwagę jakość wykonania i postawić na renomowanych producentów – to gwarancja solidności i stabilności całej konstrukcji.

 • Rury RL

  Rury RL – elementy do skutecznego montażu

  Prace związane z instalacjami często wiążą się ze stosowaniem rur i innych komponentów, które należy wykorzystać do budowy stabilnych konstrukcji. Do elementów nierozerwalnie związanych z prawidłowymi instalacjami należą złączki i uchwyty do rur. Znajdziesz je w tej kategorii naszej oferty. W asortymencie mamy wiele rozmiarów i typów, byś mógł dopasować je do swoich potrzeb i wymagań. Rury i poszczególne komponenty można skutecznie wykorzystać na wielu płaszczyznach.

  Niezbędne do ochrony instalacji

  W tej kategorii znajdziesz komponenty niezbędne do skutecznej osłony wielu rodzajów instalacji. Złączki i uchwyty wykorzystuje się do montażu i łączenia rur. Zazwyczaj można je zastosować w wewnętrznych konstrukcjach – są całkowicie bezpieczne. Za pomocą uchwytów natomiast montuje się rury do podłoża. Dzięki temu całość jest stabilna, solidna i wykończona bardzo profesjonalnie. Te cechy sprawiły, że nasze produkty spotkały się z aprobatą wśród monterów.

  Rury RL – materiał najwyższej jakości

  Rury i związane z nimi elementy montażowe powinny być wykonane z doskonałej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu materiał jest trwały i może służyć w dobrej kondycji wiele lat. Złączki powinny być jednak odpowiednio giętkie. Ich montaż jest stosunkowo prosty i nie wymaga bardzo zaawansowanych umiejętności, co z pewnością docenią początkujący majsterkowicze. W tej kategorii naszej oferty znajdziesz wyroby tylko renomowanych producentów, co jest gwarancją ich jakości.