Viplast N/T IP44

Akcesoria Viplast N/T IP44 – produkty do zadań specjalnych

Viplast to ceniony, polski producent osprzętu elektroinstalacyjnego oraz puszek natynkowych. Nieskomplikowana, a jednocześnie ciekawa forma przełączników i gniazd, które znajdziesz w tej kategorii, zdobyła uznanie wśród profesjonalistów i domowych majsterkowiczów. Produkty z serii Koala ...

Akcesoria Viplast N/T IP44 – produkty do zadań specjalnych

Viplast to ceniony, polski producent osprzętu elektroinstalacyjnego oraz puszek natynkowych. Nieskomplikowana, a jednocześnie ciekawa forma przełączników i gniazd, które znajdziesz w tej kategorii, zdobyła uznanie wśród profesjonalistów i domowych majsterkowiczów. Produkty z serii Koala docenisz za szybki i prosty, natynkowy montaż, który z powodzeniem wykonasz samodzielnie. Sprawdź sam i skomponuj swój zestaw już dziś!

Stworzone, by radzić sobie w trudnych warunkach

Akcesoria Viplast, które proponujemy Ci w tej kategorii, wyróżniają się podwyższonym stopniem ochrony IP44. Oznacza to, że nadają się do montażu we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach gospodarczych, na basenach, na strychach, w garażach czy na klatkach schodowych. Wszędzie tam, gdzie sprzęt narażony jest na działanie niekorzystnych warunków, gniazda i przełączniki z tej kategorii spełnią swoje funkcje wyśmienicie. Skorzystaj z tego rozwiązania, jeśli cenisz sobie jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Osprzęt dopasowany do Twoich potrzeb

Gniazda i łączniki, które znajdziesz w tej kategorii, wyróżniają się możliwością szybkiego montażu – dzięki precyzyjnym szybkozłączom. Każde gniazdo wyposażone zostało w funkcjonalną klapkę, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Możesz wybrać pojedyncze lub podwójne warianty – wszystko po to, byś dopasował osprzęt do swoich potrzeb. Akcesoria występują w wielu kolorach, dzięki czemu możesz skomponować cały zestaw, który zachwyci spójnością. Wybierz sprytne rozwiązania i postaw na produkty Viplast!

Więcej

Viplast N/T IP44 Jest 23 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów